Witamy 
 
 
 
Aktualności
Witamy na nowej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Dzień dzisiejszy

Nasze biuro zatrudnia 11 osób. Jedna z nich (właściciel firmy) legitymuje się uprawnieniami doradcy podatkowego, dwie posiadają licencje Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, dwie kolejne są w trakcie zdobywania takich licencji.

Prowadzimy obsługę małych i średnich firm w zakresie rozliczeń podatkowych, naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania składek ZUS. Obsługujemy zarówno polskie firmy, jak również firmy z udziałem kapitału zagranicznego. Dla firm zagranicznych sporządzamy na życzenie sprawozdania w języku angielskim lub niemieckim.

Często zmieniające się przepisy podatkowe, globalizacja rynku , coraz powszechniejsza współpraca głównie z krajami Unii Europejskiej stawiają przed nami ogromne wyzwania – dlatego nieustannie szkolimy się w ramach szkoleń wewnętrznych, korzystając z nowoczesnych narzędzi przewidzianych dla doradców podatkowych, jak i na szkoleniach zewnętrznych, prowadzonych przez najwyższe autorytety w kraju w ramach poszczególnych zagadnień.

Nasza siedziba od wielu lat mieści się w centrum Opola, w pobliżu instytucji finansowych i urzędów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (GUS, Ratusz, urzędy skarbowe).
 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH